Funkcjonalności
Narzędzie dopasowane do potrzeb JST oraz innych podmiotów
prawnych z sektora publicznego
Czym jest Młodzieżowa Rada?

To reprezentacja młodzieży na danym terytorium, która wskazuje władzom samorządów potrzeby młodych mieszkańców. Skład Młodzieżowej Rady jest wybierany przez rówieśników w demokratycznych wyborach, które przeprowadzane są w szkołach na terenie danego okręgu.

Dla kogo przeznaczony jest System do Młodzieżowej Rady?
  • Dla Urzędów Marszałkowskich,
  • Dla Starostw Powiatowych,
  • Dla Urzędów Gmin,
  • Dla Urzędów Miast,
  • Dla Urzędów Dzielnic.
Inne przydatne
cechy systemu
Dopasowany do potrzeb
Jednostka otrzymuje indywidualnie skonfigurowaną i dopasowaną do potrzeb platformę internetową do bezpiecznego przyjmowania i obsługi kandydatur.
Prosta weryfikacja
System jest dostosowany do sprawnej weryfikacji kandydatur pod względem formalnym i merytorycznym. Narzędzie automatycznie poinformuje zgłaszającego o wyniku weryfikacji kandydatury.
Szybkie wdrożenie
System zawiera gotowe do użycia, sprawdzone szablony tekstów, formularzy zgłoszeń kandydatur czy klauzul informacyjnych, które udostępnimy Państwu w ramach usługi.
Intuicyjna obsługa
System jest bardzo prosty w użytkowaniu. Do zgłoszenia kandydatury lub oddania głosu młodzież potrzebuje wyłącznie dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.
Doświadczenie
Nasze systemy wspierają ponad 200 jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie specyficzne wymogi stawiane są aplikacjom internetowym podmiotów publicznych.
Wsparcie
Dedykowany opiekun klienta odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje każdą wątpliwość oraz dopilnuje, aby system spełniał swoją rolę na każdym etapie trwania Młodzieżowej Rady.