ładowanie...

O nas

Mamy już takie skrzywienie, że robimy rzeczy dobrze albo nie robimy ich wcale

MediaPark to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania projektów informatycznych zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego.

MediaPark tworzy grupa pasjonatów, która od ok. 10 lat zbierała doświadczenie w różnych firmach IT w Polsce i za granicą aby cztery lata temu założyć własną działalność. Przez ten czas zaufało nam kilkadziesiąt firm, organizacji, instytucji publicznych oraz osób prywatnych z całej Polski i zza granicy, które z pełnym przekonaniem polecają nas dzisiaj swoim znajomym, kontrahentom.


Dlaczego MediaPark spośród tak wielu konkurencyjnych firm?

Najwięcej naszych Klientów mamy z polecenia, ale jeśli znalazłeś nas w inny sposób to jest nam niezmiernie miło i z całą przyjemnością zaczniemy z Tobą współpracę :)


Jak pracujemy?

W realizowane projekty angażujemy się w 100% i wspieramy je całym naszym doświadczeniem. Doradzamy w zakresie standardów, rozwiązań, usability, technologii. Dostosowujemy skalę projektu do potrzeb każdego Klienta.

1. Analiza

Prace rozpoczynamy od poznania Twoich potrzeb i oczekiwań w stosunku do projektu. Ty przedstawiasz nam swoją wizję, a my pomagamy w doborze komponentów, które pozwolą uzyskać pożądany efekt.

2. Plan

Przemyślany, racjonalny i szczegółowy plan to fundament prawidłowo działającego systemu informatycznego.

3. Projekt

Solidne podstawy w połączeniu z rzetelnym wykonaniem i zastosowaniem najlepszych technologii gwarantują najwyższą jakość.

4. Test

Każdy projekt jest dokładnie sprawdzany, aby mieć pewność, że nawet najmniejszy jego komponent będzie działał prawidłowo.

5. Wdrożenie

W Twoje ręce oddajemy owoce naszej pracy, aby służyły Ci jak najdłużej i jak najlepiej.

Pasjonujemy się tym co robimy dlatego czekamy na kolejne wyzwania!

Skontaktuj się